Eric Johansson Soldyrkan akvarell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

ERIC JOHANSSON (Tyskland/Sverige 1896-1979): Soldyrkan, akvarell, bladmått ca 43x33 cm. Kantreva, hanteringsveck.

PROVENIENS:
Kvarlåtenskapsstämpel ESTATE Dödsbo-Nachlass Eric Johansson 1896-1979.

Lä,s mer

6085

2019-12-11