Eric Johansson I vassen etsning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000-2 500 SEK

ERIC JOHANSSON (Tyskland/Sverige 1896-1979): I vassen, signerad och numrerad Eric Johansson 5/10, etsning, bladmått ca 24x16 cm. Gulnader.

PROVENIENS:
Kvarlåtenskapsstämpel ESTATE Dödsbo-Nachlass Eric Johansson 1896-1979.

Lä,s mer

6079

2019-12-11