Eric Johansson Erotica akvarell

Klubbat för:

1000 SEK

Utropspris

2 000-3 000 SEK

ERIC JOHANSSON (Tyskland/Sverige 1896-1979): Erotica, akvarell, bladmått ca 27x18 cm.

PROVENIENS:
Kvarlåtenskapsstämpel ESTATE Dödsbo-Nachlass Eric Johansson 1896-1979.

Lä,s mer

6074

2019-12-11