Band av Kerstin Bremer

Band av Kerstin Bremer
Band av Kerstin Bremer
Band av Kerstin Bremer
Band av Kerstin Bremer
Band av Kerstin Bremer
Band av Kerstin Bremer

Klubbat för:

4400 SEK

5 000-6 000 SEK

BREMERBAND. KLEBERG, TÖNNES. Romerska antikvariat. Stockholm (Libris antikvariat) 1966.

8:o. 1 signerad originalteckning o.a. illustrationer Gunnar Brusewitz. Omslag.
Välbevarat svart hfrbd, marmorerade pärmpapper, övre guldsnitt, i övrigt oskuren. (sign. Kerstin Bremer på bakre pärmens insida.)

6005

2016-06-21