Wainer Vaccari, Givane atleta

Wainer Vaccari, Givane atleta
Wainer Vaccari, Givane atleta
Wainer Vaccari, Givane atleta
Wainer Vaccari, Givane atleta
Wainer Vaccari, Givane atleta
Wainer Vaccari, Givane atleta
Wainer Vaccari, Givane atleta
Wainer Vaccari, Givane atleta

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

WAINER VACCARI
Italien, född 1949
Giovane atleta
Signerad betitlad och daterad på baksidan W. Vaccari -83. Olja på duk, 80 x 60 cm

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, juni 1996, katalognr 1692

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

529

2021-05-25