Vicke Lindstrand, "Norsfiske, vas, Kosta 1950-tal

Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,

Klubbat för:

3000 SEK

Utropspris

3 000-4 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, "Norsfiske", vas, Kosta 1950-tal, graverad dekor av fiskare i båtar samt fisknät, signerad Kosta LG 154, höjd 25 cm, obetydliga repor, invändig beläggning

261

2021-05-25