Ulf Rollof, Egg Dog

Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog
Ulf Rollof, Egg Dog

Klubbat för:

16500 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ULF ROLLOF
född 1961
Egg dog
Diptyk. Signerad och daterad a tergo Rollof 96. Blandteknik på pannå, vardera 61 x 46 cm.

PROVENIENS
Galleri Nordenhake

464

2021-05-25