Torsten Esbjörnsson, Komposition

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

TORSTEN ESBJÖRNSSON
1925-2012
Komposition
Signerad och daterad på baksidan Torsten Esbjörnsson, Löderup, Sverige, 1986-92. Olja på duk, 100 x 68 cm.

422

2021-05-25