Torsten Andersson, Tygskulptur

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

70 000-80 000 SEK

TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Tygskulptur
Signerad Torsten. Olja på duk, dubblerad, 59 x 59 cm.

485

2021-05-25