Timo Solin, Tre

Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre
Timo Solin, Tre

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

TIMO SOLIN
född 1947
Tre
Signerade och numrerade Timo Solin 38/100, polerad och grönpatinerad brons, höjd 34 resp 31 cm, skulpturerna är gjutna hos Magisa S.A I Madrid 2005-2006.

445

2021-05-25