Sven X:et Erixson, Interiör med bordsspegel

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Interiör med bordsspegel på fönsterkarm
Signerad och daterad Sven Eixson -44. Olja på pannå, 73 x 58,5 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

387

2021-05-25