Sven Jonson, Vineta

Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta
Sven Jonson, Vineta

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

SVEN JONSON
1902-1981
Vineta
Signerad SVEN JONSON. Olja på duk, 55 x 65 cm.

372

2021-05-25