Sven Jonson,

Sven Jonson,
Sven Jonson,
Sven Jonson,
Sven Jonson,
Sven Jonson,
Sven Jonson,
Sven Jonson,
Sven Jonson,
Sven Jonson,
Sven Jonson,
Sven Jonson,
Sven Jonson,

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

SVEN JONSON
1902-1981
Skeppsbrott
Signerad och daterad SJ -29. Akvarell och tusch, ca 10 x 21 cm.

366

2021-05-25