Sven Erik Skawonius, vas, överfång, Kosta 1940-tal

Klubbat för:

4000 SEK

Utropspris

5 000-6 000 SEK

SVEN ERIK SKAWONIUS, vas, Kosta 1940-tal, överfång i vitt med dekor av delvis slipade blad mot syramatterad fond, signerad Kosta Skawonius 182, höjd 18 cm

253

2021-05-25