Stolar, 1 par, furu, 1950-tal

Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal
Stolar, 1 par, furu, 1950-tal

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

STOLAR, 1 par, Sverige 1950-60-tal, furu, höjd 86, sitthöjd 47 cm, bruksslitage

45

2021-05-25