Stellan Mörner, Strandfynd

Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd
Stellan Mörner, Strandfynd

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Strandfynd
Signerad MÖRNER. Olja på duk, 66 x 54 cm.

371

2021-05-25