Spegel, Swedish Modern

Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

SPEGEL, Sverige, Swedish Modern, 1940-50-tal, ram i mahogny, 176 x 100 cm, mindre skador

76

2021-05-25