Spegel, Sverige 1920-tal

Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal
Spegel, Sverige 1920-tal

Klubbat för:

6000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

SPEGEL, Sverige 1920-tal, Swedish Grace, förgyllt trä med snidad dekor av stiliserade hjortdjur, hundar och växtslingor, höjd 80, bredd 84 cm

2

2021-05-25