Roj Friberg, Utan titel

Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel
Roj Friberg, Utan titel

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ROJ FRIBERG
1934-2016
Utan titel
Signerad och daterad RF -76. Blyerts på papper, 86 x 121 cm.

PROVENIENS
Galleri Wallner, Malmö

482

2021-05-25