Ragnar Sandberg, Glas

Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas
Ragnar Sandberg, Glas

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

45 000-50 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Badande
Signerad och daterad R. S. 67. Olja på pannå, 23 x 32 cm.

UTSTÄLLD
Ragnar Sandberg, Göteborgs Konstmuseum, 2003
Ragnar Sandberg, Liljevalchs Konsthall, 2002

333

2021-05-25