Ragnar Sandberg, Badande

Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Badande
Signerad och daterad RS -32. Olja på pannå av papp, 23 x 28 cm

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna, våren 2004, katalognr 682
Privat svensk samling

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

398

2021-05-25