Paul Bloodgood, Utan titel

Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel
Paul Bloodgood, Utan titel

Klubbat för:

4000 SEK

Utropspris

5 000-6 000 SEK

PAUL BLOODGOOD
USA, 1960-2018
Utan titel
Signerad och daterad a tergo. Olja på duk fäst på trä, 38 x 38 x 6 cm.

PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

527

2021-05-25