Klubbat för:
4000 SEK
Schätzwert
6 000-8 000 SEK
Beschreibung
OTTO SCHULZ, serveringsvagn, Boet, Göteborg 1940-tal, benställning i mahogny, två hyllplan med mosaik så kallad Bosaik, höjd 55, 83 x 42 cm, mindre slitage
51
2021-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner