Otto Schulz, serveringsvagn, Boet, Göteborg

Klubbat för:

4000 SEK

Schätzwert

6 000-8 000 SEK

Beschreibung

OTTO SCHULZ, serveringsvagn, Boet, Göteborg 1940-tal, benställning i mahogny, två hyllplan med mosaik så kallad Bosaik, höjd 55, 83 x 42 cm, mindre slitage

51

2021-05-25