Otto Schulz, vikskärm, Boet

Otto Schulz, vikskärm, Boet
Otto Schulz, vikskärm, Boet
Otto Schulz, vikskärm, Boet
Otto Schulz, vikskärm, Boet
Otto Schulz, vikskärm, Boet
Otto Schulz, vikskärm, Boet
Otto Schulz, vikskärm, Boet
Otto Schulz, vikskärm, Boet
Otto Schulz, vikskärm, Boet
Otto Schulz, vikskärm, Boet

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OTTO SCHULZ, vikskärm, Boet 1920-30-tal, fyra paneler klädda i brunt läder med pärlspikning på båda sidorna, varje panel ca 120 x 29 cm, bruksslitage

46

2021-05-25