Otto Schulz, tillskrivet, skåp, Boet

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

OTTO SCHULZ, tillskrivet, skåp, Boet 1930-tal, klädd i brunt läder med pärlspikning, benställning i mahogny, invändig med utdragbara lådor, höjd 110, 130 x 48 cm, slitage, fläckar

47

2021-05-25