Nordiska Kompaniet, blombord 1930-tal

Klubbat för:

7000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, blombord, 1930-tal, modellen från 1939, rödbok med skiva i råglas, märkt med metallbricka NK R 42849- C Möb, höjd 45, 92 x 29,5 cm, skivan med nagg

HISTORIK
Nordiska Kompaniets arkiv Bord B 640 från 1939

18

2021-05-25