Michael Joseph, fotografi

Michael Joseph, fotografi
Michael Joseph, fotografi
Michael Joseph, fotografi
Michael Joseph, fotografi
Michael Joseph, fotografi
Michael Joseph, fotografi
Michael Joseph, fotografi
Michael Joseph, fotografi

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

Michael Joseph
England 1941-
The Beggars Banquet (Rollig Stones)
Signerad och numrerad Michael Joseph 20/30, London 1968, pigmentprint, bladstorlek 61 x 73 cm.

525

2021-05-25