Matta, 1960-70-tal, rölakan

Matta, 1960-70-tal, rölakan
Matta, 1960-70-tal, rölakan
Matta, 1960-70-tal, rölakan
Matta, 1960-70-tal, rölakan
Matta, 1960-70-tal, rölakan
Matta, 1960-70-tal, rölakan
Matta, 1960-70-tal, rölakan
Matta, 1960-70-tal, rölakan

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

MATTA, rölakan, 1960-70-tal, stiliserad polykrom dekor av blommor mot ljus botten, signerad, 243 x 172 cm, obetydligt slitage, mindre fläckar

164

2021-05-25