Maria Miesenberger,

Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,
Maria Miesenberger,

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MARIA MIESENBERGER
född 1965
Framed Scouring pads
Signerad och daterad Maria Miesenberger 2004. Scotch-Brite, collage på duk . 100 x 100 cm

487

2021-05-25