Lars Lerin, Landskap i grönt

Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt
Lars Lerin, Landskap i grönt

Klubbat för:

180000 SEK

Utropspris

175 000-200 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Landskap i grönt
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 74 x 104 cm
Utförd 1990

PROVENIENS
I nuvarande familjs ägo sedan 1994

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

427

2021-05-25