Lars Lerin, Landskap

Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

150 000-175 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Landskap
Signerad och daterad Lars Lerin 90. Akvarell på papper, 104 x 74 cm

PROVENIENS
I nuvarande familjs ägo sedan 1994

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

431

2021-05-25