Kjell Engman, skulptur, Kosta 1991

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda 1991, unik, blå och klar glasmassa, blästrad dekor av riddare till häst och blyertspennor, signerad 1252189179 KOSTA BODA K. ENGMAN UNIQUE, höjd 34 cm, obetydliga repor undertill

268

2021-05-25