Kjartan Slettemark, Nixon Vision 1971 - 74

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

KJARTAN SLETTEMARK
1932-2008
Nixon Vision 1971 - 74
Signerad a tergo Kjartan. Akryl och silkscreen på handduk uppklistrat på duk, 54 x 66 cm.

PROVENIENS
Galerie Bel´Art

438

2021-05-25