Karmstol, Danmark

Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark
Karmstol, Danmark

Klubbat för:

6000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

KARMSTOL, Danmark 1940-tal, stomme av bok med svärtade fotavslutningar, klädd i grönt läder med pärlspikning, höjd 83, sitthöjd 46 cm, slitage

66

2021-05-25