Karl Lindeberg, vas, Kosta

Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

KARL LINDEBERG, vas, Kosta 1910-tal, överfång i grönt, etsad dekor av liljekonvaljer mot matterad fond, signerad Kosta K Lindeberg 102, höjd 16 cm, smärre invändiga repor

244

2021-05-25