Karin Broos, Tystnad

Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad
Karin Broos, Tystnad

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

KARIN BROOS
född 1950
Tystnad
Signerad och daterad Karin Broos 05. Olja på papp-pannå, 42 x 30 cm.

462

2021-05-25