Jim Dine, The Mighty Robe

Jim Dine, The Mighty Robe
Jim Dine, The Mighty Robe
Jim Dine, The Mighty Robe
Jim Dine, The Mighty Robe
Jim Dine, The Mighty Robe
Jim Dine, The Mighty Robe
Jim Dine, The Mighty Robe
Jim Dine, The Mighty Robe
Jim Dine, The Mighty Robe
Jim Dine, The Mighty Robe

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

JIM DINE
född 1935
Self portrait, The Landscape
Färglitografi, 1969, signerad och numrerad Jim Dine 61/75.
135 x 96 cm
Colour lithograph, 1969, signed and numbered. In good condition.

534

2021-05-25