Jan Svenungsson, Land

Jan Svenungsson, Land
Jan Svenungsson, Land
Jan Svenungsson, Land
Jan Svenungsson, Land
Jan Svenungsson, Land
Jan Svenungsson, Land
Jan Svenungsson, Land
Jan Svenungsson, Land
Jan Svenungsson, Land
Jan Svenungsson, Land

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JAN SVENUNGSSON
född 1961
Land
Signerad och daterad på baksidan Svenungsson 1988. Olja på duk, 195 x 300 cm.
Signed and dated verso. Oil on canvas.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

470

2021-05-25