Jan Håfström, Utan titel

Jan Håfström, Utan titel
Jan Håfström, Utan titel
Jan Håfström, Utan titel
Jan Håfström, Utan titel
Jan Håfström, Utan titel
Jan Håfström, Utan titel
Jan Håfström, Utan titel
Jan Håfström, Utan titel
Jan Håfström, Utan titel
Jan Håfström, Utan titel

Klubbat för:

11200 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM
född 1937
utan titel
Signerad och daterad 1986. Olja på duk uppklistrad på trä. 42 x 22 cm

455

2021-05-25