Isaac Grünewald, Den röda teburken

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Den röda teburken
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 50 x 61,5 cm.
Utförd 1939.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

351

2021-05-25