Ib Kofoed Larsen, sideboard, Seffle Möbelfabrik

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

IB KOFOED LARSEN, sideboard, AB Seffle Möbelfabrik 1960-tal, jakaranda, tre dörrpar, bakomliggande hyllplan, höjd 76, 240 x 45 cm, smärre slitage och skador, senare bakstycke

107

2021-05-25