Hildegard Zoir, Flicka med röd blomsterbukett

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

HILDEGARD ZOIR
1876-1935
Flicka med röd blomsterbukett
Signerad och daterad Hildegard Zoir 1919. Olja på duk, 50 x 60 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

358

2021-05-25