Greta Gerell, Ovädersstämning i Paris

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GRETA GERELL
1898-1982
Ovädersstämning i Paris
Signerad och daterad Gerell Paris 33. Olja på duk, 33,5 x 41,5 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

380

2021-05-25