Fernandez Arman, Frihetsgudinnan

Klubbat för:

Osåld

40 000-50 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Frihetsgudinnan
Signerad Arman och numrerad 47/80. Bemålat järn, höjd 65 cm.

521

2021-05-25