Evert Lundquist, Rhenvinsglaset

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

120 000-150 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Rhenvinsglaset
Signerad och daterad a tergo Evert Lundquist 1976. Olja på duk, 99 x 89 cm.

411

2021-05-25