Evert Lundquist, Kvinnotorso

Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso
Evert Lundquist, Kvinnotorso

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Kvinnotorso
Signerad EL. Olja på duk, 42 x 33 cm.

UTSTÄLLD
Åke Holms Samling, Liljevalchs Konsthall 2010.

417

2021-05-25