Evert Lundquist, Den blå skålen

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Den blå skålen
Signerad E.L. Olja på duk fäst på pannå av papp, 34 x 25 cm

386

2021-05-25