Ernst Billgren,Kvinnor vid skrin

Klubbat för:

230000 SEK

Utropspris

250 000-280 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Kvinnor vid skrin 2018
Monogramsignerad EB, olja på pannå, 85 x 120cm.

PROVENIENS
Galerie Leger

UTSTÄLLD
"Förlorade platser" sept/okt 2020, Galerie Leger, Malmö - för Fine Art, Moderna 2021.

459

2021-05-25