Einar Jolin, Stilleben med snäcka och fat

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Stilleben med snäcka och fat
Signerad och daterad Jolin 1968. Olja på duk, 46 x 55 cm.

339

2021-05-25