Einar Jolin, Orientaliskt stilleben med äppelblom

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Orientaliskt stilleben med äppelblom, lama, skål och scroll
Signerad och daterad Jolin 1950. Olja på duk, 55 x 46 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

324

2021-05-25